I4U™ - Přidejte se k nám

ⓘ4U Akademie™ - PŘIDEJTE S K NÁM A PROJEDNÁME MOŽNOSTI UŽITKŮ NAŠÍ VZÁJEMNÉ SPOLUPRÁCE

Kontrolný kód

i

CO NABÍZÍME OBCHODNÍM PARTNERŮM

Pokud se rozhodnete pro obchodní spolupráci s námi, zakoupíte si akcii společnosti a začleníte se do skupiny vybraných firem v regionu. Zajistíme Vám exklusivitu v oboru a plnou propagaci. Na základě smlouvy o obchodním zastoupení pro Vás budeme pracovat a získávat nové objednávky včetně zaplacených záloh od zákazníků. Vaše služby začleníme do našeho prodejního katalogu a budeme s nimi obchodovat. Získáte tak obchodní zástupce, propagaci v rámci FH celku, platební terminál bez poplatků, obchodní prostředí na internetu i v terénu a můžete využít i našich kamenných provozoven pro získání nových zákazníků a zakázek.

JAK PRACUJEME S VYBRANÝMI DODAVATELI

Zákazníkům nabízíme přes 1200 služeb v našem katalogu. Pro každou nabízenou službu potřebujeme mít stabilního dodavatele v oblasti, který objednávky dokončí. Zajistíme zpracování poptávky, zaměření, návrh nabídky, zálohu a podpis objednávky. Takto hotovou a připravenou zakázku potřebujeme předat na dokončení partnerovi v oblasti. Pracujeme pouze pro firmy a podnikatele, kteří mají práce dost a do kterých se nám vyplatí investovat čas a peníze.

ZASTOUPÍME VÁS PŘI OBCHODNÍCH JEDNÁNÍCH SE ZÁKAZNÍKY I PARTNERY

Nebaví Vás ztrácet čas při jednání s potencionálními novými zákazníky ? Vadí Vám neustálé zpracovávání nabídek bez odezvy ? Předejte podklady nabídky nám a my Vás u zákazníka zastoupíme. Dořešíme smlouvy, podpis objednávky i potřebnou zálohu na zakázku. Následně zastoupíme Vaší firmu v předávacích řízeních, reklamacích i v servisních kontrolách. Předejte nudné činnosti nám a získáte čas pouze na aktivní práci ve své firmě.

POSTARÁME SE O VAŠE RUTIJNÍ PROCESY, WEBOVÉ STRÁNKY, SPRÁVU OBJEDNÁVEK I E-SHOPY

Nebaví Vás pracné vyřizování administrativy spojené s vedením internetových stránek, různých systémů, e-shopů, se správou FACEBOOKU a bere Vám to čas na budování dalších aktivních hodnot ve firmě ? Předejte nám tyto procesy a my se Vám o vše postaráme. V rámci malého podílu na zisku nebo formou měsíčního paušálu zajistíme pravidelnou údržbu Vašich internetových stránek, doplňování položek do e-shopu a pravidelnou správu reklamních kampaní na internetu i v terénu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení