Podívejte se na základní profil a nabídku poskytovaných služeb

▼ ⓘ4U21™ - Co vše děláme a s čím Vám můžeme pomoci

 • ► ⓘ4U21™ Byznys

  OBJEVTE S NÁMI MOŽNOSTI 21. STOLETÍ
  Poznejte s námi možnosti levnějšího nakupování přes internet a tvorbu spotřebních týmů, kdy můžete profitovat na realizovaném obratu a mít tak zajištěný trvalý a jistý příjem bez ohledu na propady trhu.

    
     ► využití technologií při nakupování
     ► vytvoření nákupních spotřebních týmů
     ► podíl na obratu za běžné nákupy

 • ► ⒶKČÁCI.CZ™

  VYZKOUŠEJTE PORTÁL MELOUCHŮ A ZAKÁZEK
  Provozujeme náš zakázkový portál AKČÁCI.CZ™, kde můžete zasílat požadavky na provedení drobných prací v domácnostech a zároveň zde mohou šikulové čerpat z databáze aktuálních melouchů.

    
     ► najděte si zakázku z nabídky melouchů
     ► podívejte se na nabídku práce a brigád
     ► zadejte nový požadavek drobných oprav

 • ► ⓘ4U magazín™

  SLEDUJTE INFORMACE V NAŠEM MAGAZÍNU
  Sledujte pravidelně náš magazín a budete v obraze. Zpracováváme články týkající se zajímavostí z obchodu i života a články s aktuálními nabídkami našich spolupracujících partnerů.
  ► Odběr Magazínu na FACEBOOKU

    
     ► různé zajímavosti z obchodu i života
     ► aktuální nabídky našich obchodních partnerů
     ► zajímavé informace rozdělené do témat

 • ► ⓘ4U akademie™

  ZAPOJTE SE DO NAŠÍ VZDĚLÁVACÍ AKADEMIE
  Ve spolupráci s úspěšnými firmami nabízíme školící programy komunikace, vzdělávání finanční gramotnosti, leaderdhipu, ekonomické gramotnosti a dále programy budování a vedení firem.
  ► Odběr Akademie na FACEBOOKU

    
     ► pravidelné vzdělávání komunikace
     ► obchodní setkávání a semináře
     ► tvorba bonity a majetkových rezerv

 • ► GRAFICKÉ PRÁCE

  POMŮŽEME VÁM S GRAFIKOU I TISKEM
  Máme bohaté zkušenosti s grafikou i tvorbou webu, proto Vám rádi zpracujeme grafické návrhy vizitek, plakátů, letáků, bannerů na internetové stránky a další grafické materiály. Nebojte se na nás obrátit s čímkoliv, co Vaší firmě pomůže.

    
     ► návrh a zpracování LOGA
     ► návrh a výroba vizitek
     ► příprava letáků a jiné práce

 • ► SLUŽBY V E-SHOPU

  PŘEHLED NABÍZENÝCH SLUŽEB V E-SHOPU
  Podívejte se na kompletní nabídku našich služeb, které nabízíme a zjistíte tak, s čím jsme schopni pomoci. Naše služby rozšiřujeme každou novou firemní pobočkou, proto je důležité, co potřebujete, ne, co aktuálně jako firma nabízíme.

    
     ► kompletní přehled služeb v e-shopu
     ► s čím vším Vám poradíme a pomůžeme
     ► co vše řešíme, umíme a děláme


DALŠÍ NABÍDKA SLUŽEB I4U21

 • ZPRACOVÁNÍ INTERNETOVÝCH PREZENTACÍ

   

  Zpracujeme Vám internetové stránky a prezentaci Vaší firmy přesně podle představ. Poradíme, navrhneme, zrealizujeme a budeme stránky i aktuálně udržovat.

 • POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH OBCHODNÍCH KURZŮ A VÝUKOVÝCH ŠKOLENÍ

   

  Pořádáme pravidelné obchodní kurzy a společenská setkání. I Vám pomůžeme zorganizovat společenskou, kulturní nebo školící akci přesně na míru.

 • ŠKOLENÍ GRAMOTNOSTI V KAPITALISMU

   

  Pořádáme pravidelné přednášky na téma "Gramotnost v kapitalismu". Cílem těchto akcí je poukázat na nutnost svého vlastního zabezpečení a pochopit nutnost vlastnění aktiv.

 • FINANČNÍ AKADEMIE A TVORBA BONITY

   

  Pro osoby, které mají problém s vlastní bonitou zařizujeme program finanční gramotnosti. Ve spolupráci s bankou a školícím systémem úspěšných podnikatelů Vám zajistíme znovu Vaší bonitu a finanční gramotnost.

 • REDAKTORSKÁ ČINNOST

   

  Zpracujeme Vám pravidelné i jednorázové marketingové články na zadaná témata. Svým zákazníkům zpracováváme podklady na plánovaná školení. Obraťte se na nás se správou webů a s jakoukoliv marketingovou kampaní.

 • LEKTORSKÁ ČINNOST

   

  Jsme mentoři. Zadejte nám téma tréninku a informací, které chcete naučit, dejte nám cíl, co od našeho školení očekáváte a doplňte skupinu lidí, které chcete proškolit. Výsledek daný splněním Vašeho cíle je již dále pouze na nás. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlásit se do kanceláře