Pracovití a poctiví lidé s námi získávají časovou a finanční svobodu - vstupní video

Hezký den,

rádi bychom Vás pozvali k projektu "Chytrá Domácnost" 

Ve spolupráci se zahraničními investory budujeme zákaznické spotřební týmy pro velké korporace a nabízíme Vám možnost profitovat na realizovaném obratu. Vytváříme stabilní a pasivní příjmy založené na "nucené spotřebě", tedy na nákupech zboží a služeb, které lidi denně spotřebují. Nabízíme dlouhodobou a stabilní spolupráci s největšími firmami světa. Do týmu přijímáme pouze spolehlivé, aktivní a obchodně zaměřené lidi, kteří jsou ochotni pracovat na výkon a bojovat o svou nezávislost.  Aplikujeme léty vyzkoušený plán a podpůrný systém , který Vám v průběhu 2-5 ti let pomůže dosáhnou příjmu přes 50.000,- Kč měsíčně.

Chápete-li moderní komunikační technologie a zajímá-li Vás způsob stabilního výdělku, podívejte se na video.

no alt

Veškerá videa jsou převzatá odkazem ze zdroje YOUTUBE a vztahuje se na ně standartní licence YOUTUBE.

POŽÁDEJTE SI O VÍCE INFORMACÍ K PROJEKTU 

O NÁS

Jsme skupina nezávislých vlastníků podnikání a všichni společně aktivně pracujeme na obchodním projektu "Chytrá domácnost". Ve spolupráci s velkými firmami na trhu koordinujeme obraty běžné spotřeby v domácnostech, napojujeme domácnosti přímo na velkododavatele a z realizovaného obratu máme pravidelné profity. Na trhu vybíráme moderní lidi, učíme je nakupovat přes aplikace a společně profitujeme na spotřebě běžného sortimentu a energií.   Nabízíme programy vzdělávání finanční gramotnosti, leaderdhipu, ekonomické gramotnosti a dále programy budování a vedení samostatných firem v návaznosti na moderní technologie a možnosti trhu.  

 

  • Úvodní stránka
  • Přijímáme neohrožené obchodníky
  • Pomáháme šetřit náklady
  • Předchozí
  • Další

Pro více informací se podívejte na prezentaci projektu "Chytrá domácnost" (Odkaz je pouze pro registrované nebo pozvané partnery. Pro shlédnutí budete potřebovat udělat jednoduchou a bezplatnou registraci)

Pravidelné prezentace v Jablonci nad Nisou - Pátek 17.00-18.30 hodin

I4U21 Spolkový dům Jablonec

POŽÁDEJTE SI O SCHŮZKU

DŮVOD: *

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlásit se do kanceláře