Hlavní rozcestník obchodní skupiny I4U™

▼ ⓘ4U™ - portál podpory akciových partnerů a dodavatelů

 • ▼ ⓘ4U™ SE

   

  PŘIDEJTE SE K OBCHODNÍ ELITĚ V REGIONU

  Jsme aktivní obchodníci a pomocí vlastní měny v 76 regionech ČR vytváříme akciové sdružení 15200 vybraných dodavatelů všech oborů, se kterými aktivně pracujeme. Podle mapy služeb v regionu vybíráme 200 obchodních partnerů v každém regionu pro které aktivně zajišťujeme zakázky včetně zaplacených záloh od zákazníků. V regionech, kde působíme, Vám zajistíme plné obchodní zastoupení Vaší firmy. Dále fakturaci, prodej zboží a služeb, jednání se zákazníky, podpisy obchodních smluv, sledování rozpracovanosti zakázek, předávací protokoly a kompletní logistický, technický, obchodní, marketingový a administrativní servis. Přidejte se k nám také a čerpejte našich obchodních prostředí na internetu, využijte našeho obchodního týmu v terénu a využijte našich partnerských akciových provozoven pro vlastní podporu svého podnikání.

   
    ► určujeme směr celku ⓘ4U™ a investujeme do nových projektů
    ► budujeme vztahy s našimi partnery a posilujeme obchodní kontakty
    ► tvoříme akciové provozovny, aktiva a majetek
    ► vlastníme informační technologie a systémy
    ► tvoříme samostatné obchodní firmy, které rozvíjíme

▼ samostatné sekce ⓘ4U™

 • ► ⒶKČÁCI.CZ s.r.o.

   

   

    ► zadává nové zakázky
    ► udržuje přehled melouchů
    ► přehled uzavřených zakázek
    ► volné pracovní pozice

 • ► ⓘ4U21 s.r.o.

   

   

    ► zpracovává objednávky
    ► provozuje ⓘ4U peněženka™
    ► provozuje ⓘ4U magazín™
    ► provozuje ⓘ4U akademie™

► PARTNEŘI BED4U™

 • ღ Jsme dodavatelé Benefit Plus


  Členové VIP zaměstnaneckých programů Benefit Plus mají u nás možnost zaplatit pobyt a služby svými Benefit Plus kartami. Stačí nahlásit číslo karty při on-line objednávce nebo zaplatit přímo na recepci pensionu Jakub v Harrachově.
 • ღ Na Bookingu máme bonitu


  O sobě si na internetu může napsat každý, co chce, ale skutečnými soudci kvalitní práce a přístupu jsou pouze koneční zákazníci. Moc si vážíme zpětných vazeb na Booking.com, kde nás reference zákazníků dostávají na přední pozice elity v regionu. Je to pro nás velký závazek a nabízené služby neustále zlepšujeme. 
 • ღ Vytváříme vztah se Slevomatem


  Uznáváme obchodní vztah pouze se silnými a osvědčenými partnery. Ve spolupráci s největším poskytovatelem zážitků a slevových nabídek v ČR vytváříme a organizujeme pravidelné akce a pobyty, které si zákazníci Slevomatu užívají a plánují měsíce dopředu. 

Ubytování Bed4U™

 • přehled vybraných zařízení Bed4U

   
  Logo Bed4U
  HARRACHOV - KRKONOŠE
    ► Pension Jakub Harrachov
    ► VIP Apartmán s vířivkou
   
  PRAHA CENTRUM
   ► Historické apartmány Boršov

  POBYT SE ZVÍŘATY

  Po trýznivých zkušenostech s domácími mazlíčky, které lidi nechávají zamčené samotné na pokojích a dále po zbytečných komplikacích se samotnými majiteli domácích zvířat, hlavně při porušování pravidel vodění psů do prostorů jídelny a na snídaně, jsme se rozhodli pobyty s domácími mazlíčky definitivně zrušit. Všechna naše provozovaná ubytovací zařízení nepodporují dále pobyty s domácími mazlíčky.

  Ve všech našich zařízeních je zákaz psů

Přihlášení