I4U21™ - jsme připravení Vám být silným partnerem a průvodcem v technologické džungli


ღ Jsme servisní firma a formou Outsourcingu zajišťujeme systémovou i personální podporu podnikatelům

 • ღ Zajišťujeme systémovou i personální podporu vybraným podnikatelům  V dnešní moderní a uspěchané době je běžné, že aktivní podnikatelé budují firmy a nemají čas na sledování rutijních procesů. Kvalitní zaměstnanci stojí velké peníze a náhodně najaté firmy mohou plnit pouze dílčí svěřené úkoly. Podnikatel je tak brzy v situaci, že růst jeho firmy stojí větší a větší režijní náklady. Stres z neplněných úkolů pracovníků, neustálá kontrola provozů a vytváření větší firmy vyžaduje správné nastavení systémů na řízení provozů a nemalé investice. Běžně se tak aktivním podnikatelům začně ztrácet pevná půda pod nohama a podnikový chaos lehce naruší stabilní chod firmy.

  I4U21

  CO PRO VÁS RÁDI UDĚLÁME:

  ► Zdarma prověříme Váš provoz a odhalíme slabá místa
  ► Navrhneme řešení slabých procesů a návrh spolupráce

  ► Dořešíme společnou smlouvu a projednáme vzájemné užitky
  ► Po dohodě převezmeme správu vybraných činností a procesů

 • ღ Nastavujeme řídící a kontrolní systémy ve firmách a kompletní firemní design  Vytvoříme a nastavíme Vaše loga, vytvoříme Vám firemní design a firemní e-maily, základní grafiku i webová prostředí. Poskytneme Vám vyzkoušené e-shopy, pomůžeme Vám dobře nastavit marketingové kanály a pomocí moderních aplikací nastavíme Váš firemní systém tak, aby jste měli přehled i kontrolu nad vším, co se ve firmě děje. Zpacujeme Vám popisy práce, manuály činností pro zaměstnance a jsme připraveni část rutijních provozů převzít do vlastní správy tak, abyste měli možnost růst. Vše stavíme na stabilních a vyzkoušených modelech a komunitních technologiích, proto nemusíte mít obavy z výsledku. Vyžadujeme pouze přesný plán, samostatnost, důsledně zpracovanou SLA dohodu a maximální důvěru.
   I4U21 systémy   


  CO PRO VÁS RÁDI UDĚLÁME:

  ► Nastavíme systémy na řízení
  ► Nastavíme kontrolní mechanismy

  ► Převezmeme marketing
  ► Obchodně Vás zastoupíme
  ► Zvýšíme Vám zisk

   

► PARTNEŘI Harrachovské Perly

 • ღ Jsme dodavatelé Benefit Plus


  Členové zaměstnaneckých programů Benefit Plus mají u nás možnost zaplatit pobyt a služby svými Benefit Plus kartami. Stačí nahlásit číslo karty při on-line objednávce nebo zaplatit přímo na recepci pensionu Jakub v Harrachově.
 • ღ Na Bookingu máme bonitu


  O sobě si na internetu může napsat každý, co chce, ale skutečnými soudci kvalitní práce a přístupu jsou pouze koneční zákazníci. Moc si vážíme zpětných vazeb na Booking.com, kde nás reference zákazníků dostávají na přední pozice elity v regionu. Je to pro nás velký závazek a nabízené služby neustále zlepšujeme. 
 • ღ Vytváříme vztah se Slevomatem


  Uznáváme obchodní vztah pouze se silnými a osvědčenými partnery. Ve spolupráci s největším poskytovatelem zážitků a slevových nabídek v ČR vytváříme a organizujeme pravidelné akce a pobyty, které si zákazníci Slevomatu užívají a plánují měsíce dopředu. 

Přihlášení