I4U21™ - jsme připravení Vám být silným partnerem a průvodcem v technologické džungli


ღ Jsme servisní firma a formou Outsourcingu zajišťujeme systémovou i personální podporu podnikatelům

 • ღ Zajišťujeme systémovou i personální podporu vybraným podnikatelům


  V dnešní moderní a uspěchané době je běžné, že aktivní podnikatelé budují firmy a nemají čas na sledování rutijních procesů. Kvalitní zaměstnanci stojí velké peníze a náhodně najaté firmy mohou plnit pouze dílčí svěřené úkoly. Podnikatel je tak brzy v situaci, že růst jeho firmy stojí větší a větší režijní náklady. Stres z neplněných úkolů pracovníků, neustálá kontrola provozů a vytváření větší firmy vyžaduje správné nastavení systémů na řízení provozů a nemalé investice. Běžně se tak aktivním podnikatelům začně ztrácet pevná půda pod nohama a podnikový chaos lehce naruší stabilní chod firmy.

 • ღ Nastavujeme řídící a kontrolní systémy ve firmách a kompletní firemní design


  Vytvoříme a nastavíme Vaše loga, vytvoříme Vám firemní design a firemní e-maily, základní grafiku i webová prostředí. Poskytneme Vám vyzkoušené e-shopy, pomůžeme Vám dobře nastavit marketingové kanály a pomocí moderních aplikací nastavíme Váš firemní systém tak, aby jste měli přehled i kontrolu nad vším, co se ve firmě děje. Zpacujeme Vám popisy práce, manuály činností pro zaměstnance a jsme připraveni část rutijních provozů převzít do vlastní správy tak, abyste měli možnost růst. Vše stavíme na stabilních a vyzkoušených modelech a komunitních technologiích, proto nemusíte mít obavy z výsledku. Vyžadujeme pouze přesný plán, samostatnost, důsledně zpracovanou SLA dohodu a maximální důvěru.

 • ღ V centru Harrachova provozujeme vyhlášený pension Harrachovská Perla


  Představte si místo v horách, kde zapomenete na starosti běžných dnů, vezmete rodinu nebo svou drahou polovičku, otevřete si vínko a naložíte se do 2000 litrů křišťálové teplé vody, pustíte si svůj oblíbený film nebo hudbu a zapnete masážní proudy. Je úplně jedno, že jsou dvě hodiny ráno. Žádné rezervace procedůr, žádní další lidé ... Jste tu jenom Vy, jenom drahá polovička nebo Vaše rodina .... To není sen .......

► PARTNEŘI Harrachovské Perly

 • ღ Jsme dodavatelé Benefit Plus


  Členové zaměstnaneckých programů Benefit Plus mají u nás možnost zaplatit pobyt a služby svými Benefit Plus kartami. Stačí nahlásit číslo karty při on-line objednávce nebo zaplatit přímo na recepci pensionu Jakub v Harrachově.
 • ღ Na Bookingu máme bonitu


  O sobě si na internetu může napsat každý, co chce, ale skutečnými soudci kvalitní práce a přístupu jsou pouze koneční zákazníci. Moc si vážíme zpětných vazeb na Booking.com, kde nás reference zákazníků dostávají na přední pozice elity v regionu. Je to pro nás velký závazek a nabízené služby neustále zlepšujeme. 
 • ღ Vytváříme vztah se Slevomatem


  Uznáváme obchodní vztah pouze se silnými a osvědčenými partnery. Ve spolupráci s největším poskytovatelem zážitků a slevových nabídek v ČR vytváříme a organizujeme pravidelné akce a pobyty, které si zákazníci Slevomatu užívají a plánují měsíce dopředu. 

Přihlášení