I4U21™ - jsme připravení Vám být silným partnerem a průvodcem v technologické džungli

▼ Jsme servisní firma a formou Outsourcingu zajišťujeme systémovou i personální podporu vybraným a stabilním podnikatelům

▼ Jsme servisní firma a formou Outsourcingu zajišťujeme systémovou i personální podporu vybraným a stabilním podnikatelům

V dnešní moderní a uspěchané době je běžné, že aktivní podnikatelé budují firmy a nemají čas na sledování rutijních procesů. Kvalitní zaměstnanci stojí velké peníze a náhodně najaté firmy mohou plnit pouze dílčí svěřené úkoly.  Podnikatel je tak brzy v situaci, že růst jeho firmy stojí větší a větší režijní náklady. Stres z neplněných úkolů pracovníků, neustálá kontrola provozů a vytváření větší firmy vyžaduje správné nastavení systémů na řízení provozů a nemalé investice. Běžně se tak aktivním podnikatelům začně ztrácet pevná půda pod nohama a podnikový chaos lehce naruší stabilní chod firmy.

Bezplatně prověříme Váš provoz    ► Navrhneme řešení    ► Dořešíme smlouvu   ► Zbavíme Vás stresu


▼ Nastavíme Vám ve firmě systémy, zpracujeme kontrolní mechanismy a dáme Vám čas na důležité věci

▼ Nastavíme Vám ve firmě systémy, zpracujeme kontrolní mechanismy a dáme Vám čas na důležité věci

Stavíme nové firmy od základů.  Rozjetým společnostem uvolňujeme ruce a dáváme další prostor pro růst. Nastavíme Vaše loga, firemní e-maily, základní grafiku i webová prostředí. Poskytneme Vám vyzkoušené e-shopy, pomůžeme Vám dobře nastavit marketingové kanály a pomocí moderních aplikací  nastavíme Váš firemní systém tak, aby jste měli přehled i kontrolu. Zpacujeme Vám popisy práce, manuály činností pro zaměstnance a jsme připraveni část rutijních provozů převzít do vlastní správy tak, abyste měli možnost růst. Vše stavíme na stabilních a vyzkoušených modelech a komunitních technologiích, proto nemusíte mít obavy z výsledku. 

Nastavíme Vám systémy    ► Převezmeme marketing    ► Obchodně Vás zastoupíme   ► Zbavíme Vás chaosu


Outsourcingově řídíme svěřené provozy pod naší značkou BED4U™

► PARTNEŘI BED4U™

  • ღ Jsme dodavatelé Benefit Plus


    Členové VIP zaměstnaneckých programů Benefit Plus mají u nás možnost zaplatit pobyt a služby svými Benefit Plus kartami. Stačí nahlásit číslo karty při on-line objednávce nebo zaplatit přímo na recepci pensionu Jakub v Harrachově.
  • ღ Na Bookingu máme bonitu


    O sobě si na internetu může napsat každý, co chce, ale skutečnými soudci kvalitní práce a přístupu jsou pouze koneční zákazníci. Moc si vážíme zpětných vazeb na Booking.com, kde nás reference zákazníků dostávají na přední pozice elity v regionu. Je to pro nás velký závazek a nabízené služby neustále zlepšujeme. 
  • ღ Vytváříme vztah se Slevomatem


    Uznáváme obchodní vztah pouze se silnými a osvědčenými partnery. Ve spolupráci s největším poskytovatelem zážitků a slevových nabídek v ČR vytváříme a organizujeme pravidelné akce a pobyty, které si zákazníci Slevomatu užívají a plánují měsíce dopředu. 

Přihlášení