Psát poslepu? – samozřejmě!

Přidáno: 1. 12. 2017 08:43:39 Počet shlédnutí: 1112

01 Prosinec 2017

ⓘ4U magazín™ rubriky

Ano! Je na čase zapojit všech 10 prstů. O čem to mluvím? O psaní všemi deseti prsty na klávesnici. Spousta z nás píše různé texty na počítači dnes a denně – já se například ve své práci bez počítače neobejdu a něco datluju do počítače snad polovinu pracovní doby.

Psát poslepu? – samozřejmě!
  fff
  ► ⓘ4U™ HOME
  ► všechny rubriky
  ♞ BONUSOVÉ KONTO

 

 

   

◄ předchozí článek   ► další článek

   ► JE NA ČASE ZAPOJIT VŠECH DESET PRSTŮ - POJĎME NA TO !


Studenti dnes nosí běžně notebooky do školy a píšou vlastně neustále – seminárky, referáty, o diplomové práci na vysoké škole ani nemluvě. Přijdete domů a je na řadě vyřizování osobních mailů nebo např. facebook. To vše má jeden společný jmenovatel – klávesnice. Otázkou ovšem je, jak rychle kdo z nás píše. Píšeme důležitou zprávu hodinu a pak se věnujeme dalším důležitým nebo příjemným činnostem nebo datlujeme třeba 4 hodiny a nezbývá nám čas už na nic jiného? Mě osobně rychlost vždycky trápila a tak mě mile potěšilo motivační video Petra Hochmana, který natočil rozhovor s mistrem světa v této disciplíně.  Ve videu se dozvíte, že naučit se psát rychle a poslepu není zdaleka tak těžké, jak to na první pohled vypadá. Dozvíte se také pár užitečných triků k psaní. Na video se určitě podívejte. Musíte se zaregistrovat, ale pokud se Vám to nebude líbit, jedním kliknutím se zase odhlásíte. Buď se necháte inspirovat, a nebo budete dál datlovat „všema dvěma" nebo v lepším případě budete psát svým „originálním" prstokladem, který Vám musí stačit po zbytek života i s vědomím toho, že budete stále psát minimálně o polovinu pomaleji, než byste mohli. Já jsem se inspirovat nechal a stálo to za to – 3 hodiny života denně navíc za to stojí.

 

Odkaz na vstupní motivační video

 


Dotazy ke službě nebo tématu a hodnocení stran (moderované příspěvky)

(0 komentářů)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlásit se do kanceláře