Boršov - Historické apartmány ze 14-tého století

 LOGO

Jedinečné ubytování v centru Prahy ve stylovém domku ze 14. Století

V samotném srdci historické Prahy se nachází jeden z posledních stylových domků ze 14. tého století, kde Vám nabízíme zcela unikátní ubytování ve vzdálenosti necelých 600 metrů od Karlova mostu. V krásné a klidné lokalitě zažijete návrat do historie a duch 14.tého století v kombinaci s moderním komfortním vybavením apartmánu Vám nabídne nejenom pohodlí, ale i nezapomenutelnou atmosféru a návrat do starých časů. Nízké dveře dokazující stáří domku, drobná okna a stylová schodiště Vás ihned vtáhnou do příběhu. Zdi apartmánu nasáté staletími zážitků Vám nabídnou bezpečné a příjemné útočiště v centru Prahy a Váš příjemný druhý domov na cestách.

Zhluboka se nadechněte, skloňte hlavu a malými dveřmi vstupte do atmosféry staletí minulých .....

▼ 201 - Samostatný apartmán pro 2-4 osoby s manželskou postelí a patrovou postelí

Personperson    personpersonperson    personpersonpersonperson

Samostatný rodinný apartmán pro maximálně 4 osoby je umístěn ve 2.NP domu. Apartmán je vybaven vlastní koupelnou s WC a sprchou, dále menší kuchyňkou, lednicí a televizí. V apartmánu je manželská postel a samostatná patrová 2 postel. Apartmán je vhodný pro rodinu nebo ubytování 2-4 osob. 

▼ 202 - Samostatný jednolůžkový pokoji s televizí a gaučem

Person

Samostatný pokoj v 2.NP s postelí, sedačkou a televizí je nejžádanějším pokojem. Pokoj je možné využít jako rozšíření lůžka pro apartmán ve 2.NP nebo ho lze pronajmout i samostatně. V případě samostatného pronájmu je k dispozici moderní kuchyně, WC a koupelna s vanou a pračkou v přízemí domu.

▼ 301 - Samostatný pokoj pro 2 osoby se společnou koupelnou a kuchyní

Personperson

Samostatný dvoulůžkový pokoj je umístěn ve 3.NP domu. Je vybaven dvěma oddělenými postelemi, komodou a televizí. Koupelna a WC jsou společné v přízemí domu. K dispozici je plně vybavená moderní kuchyně v přízemí domu, koupelna s vanou i pračkou. Pokoj je ideální pro přespání nebo krátkodobý pobyt 2 osob. 

Ubytování Bed4U™

Přihlášení